Česká republika

Auditor-akvizitor míst vybavených bankovním terminálem pro příjem platebních karet.

Pro všechny okresy.

Oblastní auditor-akvizitor zajišťuje ve svěřeném okrese (okresech) převážně komplexní péči o stávající síť klientů, sestávající z poradenských, školících, kontrolních a jiných činností, a zároveň zajišťuje akviziční činnost směřující k rozšiřování této sítě. Dále spolupracuje na realizaci projektů a akcí zajišťovaných firmou SIBA consulting s.r.o. pro další firmy (PVT, GPE, MasterCard, Diners Club, American Express, e-signature aj.).

Nabízíme: atraktivní práci v dynamicky rozvíjejících se oblastech finančních a informačních produktů a technologií, možnost kvalifikačního růstu a specializace, mladý kolektiv spolupracovníků, volnou pracovní dobu, nadstandardní výdělek, práci na IČO s následnou možností VPP nebo HPP, nebo možnost jiné formy spolupráce (smlouva o provedení práce, brigáda po práci aj.).

Požadujeme: základní orientaci v problematice bankovních produktů a informatiky, komunikační schopnosti, odpovídající vystupování, schopnost doučit se novým věcem, spolehlivost, iniciativu, vlastní IČO a mobilitu.